Aktualności z Granicznej

Ogłoszenia (6): 01.02.2023 r.
Szczęść Boże! Drodzy kandydaci do Bierzmowania!
Nasze kolejne spotkanie formacyjne odbędzie się, tak jak zapowiadaliśmy, w czwartek, 16 lutego. Rozpocznie się ono od konferencji zaproszonego gościa, a później razem będziemy uczestniczyć w Mszy św. o godz. 18.00. Spotkanie zakończy się w salkach formacyjnych około godz. 19.30.
Szczegółowy plan spotkania podamy niebawem, ale już prosimy o zarezerwowanie tego wieczoru na czas formacyjny przed Bierzmowaniem. 
 
BIERZMOWANIE W NASZEJ PARAFII W TYM ROKU odbędzie się w UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO CIAŁA, tzn. w czwartek 8 CZERWCA o godz. 16.00. Sakramentu udzieli naszej młodzieży ks. Arcybiskup koadiutor Adrian GALBAS.
 
Uroczystość Bierzmowania będzie poprzedzona trzydniowymi REKOLEKCJAMI SZKOLNYMI w poniedziałek, wtorek i środę: 5,6,7 czerwca w godzinach przedpołudniowych (konferencje, spotkania formacyjne). A nasze TRIDUUM PRZED BIERZMOWANIEM będzie w godzinach wieczornych (spowiedź, próby liturgiczne).
 
WSPÓLNY WYJAZD EWANGELIZACYJNY z animatorami, w ramach podsumowania roku formacyjnego odbędzie się po egzaminach ósmoklasisty tzn. w piątek popołudniu, sobotę i niedzielę: 26,27,28 maja. Na tym wyjeździe odbędzie się również rozmowa z księdzem, dotycząca przygotowania do Bierzmowania.
 
ks. Tomasz Mandrysz wraz z animatorami