Niedziela 13 XI - 33 NIEDZIELA ZWYKŁA |
|
8:00 |
Za zmarłą mamę Władysławę Marcinkowską - we wspomnienie urodzin |
9:30 |
W intencji Parafian |
11:00 |
W intencji Pani Zofii z okazji 90. rocznicy urodzin oraz w intencji rodziny i przyjaciół o Boże błogosławieństwo i wszelkie łaski (TD) |
12:30 |
W intencji dzieci przyjmujących sakrament chrztu świętego: Zofii Mirosławy Henne, Marleny Przybylskiej, Julii Kingi Waniek, Wiktorii Mercedes Olbrych, Amelii Zuzanny Słupskiej oraz w intencji rocznego Maksymiliana Szruby, ich rodziców i chrzestnych |
14:30 |
Msza święta z udziałem ubogich i bezdomnych sióstr i braci |
16:00 |
W intencji Pani Melani Warda z okazji urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą Bożą opiekę, dary Ducha Świętego i zdrowie dla Solenizantki i całej rodziny |
17:00 |
Nieszpory niedzielne |
19:00 |
Za zmarłego męża i ojca Stanisława Woźniaka - we wspomnienie imienin i urodzin |
Poniedziałek 14 XI - Wspomnienie bł. Marii Luizy Merkert. dz. |
|
6:30 |
Za zmarłych rodziców: Jana i Anielę, brata Tadeusza Dyduch, zmarłych: siostrę Janinę i szwagra Jana Jonak i za zmarła matkę chrzestną Helenę Dudziak |
8:00 |
Za zmarłych: Annę i Władysława Jastal oraz za zmarłych z rodzin obu stron |
18:00 |
Za zmarłą Elfrydę Woszczycką w kolejną rocznicę śmierci |
Wtorek 15 XI - Dzień powszedni |
|
6:30 |
Za zmarłą matkę Marię Krawczyk, zmarłą siostrę Alicję Foryś, babcię Magdalenę Wybodel oraz matkę chrzestną Kazimierę Zięba |
8:00 |
Za zmarłą mamę w 30. rocznicę śmierci, za zmarłych rodziców, brata, szwagrów, teściową i bratanicę |
Modlitwa do św. Antoniego |
|
18:00 |
W intencji brata Wiesława Gałka z okazji urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą Boża opiekę |
18:00 |
W intencji Arkadiusza z okazji 40. rocznicy urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Wniebowziętej |
Modlitwa do św. Antoniego |
|
Środa 16 XI - Dzień powszedni |
|
6:30 |
W intencji S. Gertrudy z okazji imienin, o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Niepokalanej |
8:00 |
Za zmarłego Henryka Bronkowskiego - intencja od zakładu pogrzebowego Abiasz |
18:00 |
Za zmarłych rodziców: Małgorzatę i Wilhelma Król |
18:30 |
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy |
Czwartek 17 XI - Wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zak. |
|
6:30 |
Za zmarłą Hannę w 1. rocznicę śmierci |
8:00 |
Za zmarłych rodziców: Felicję i Lucjana, zmarłych teściów: Mariannę i Juliana, zmarłych krewnych z obu stron i za dusze w czyśćcu cierpiące |
18:00 |
Za zmarłą Łucję Sandecką w 7. rocznicę śmierci, za jej zmarłego męża Franciszka i syna Tytusa |
18:00 |
Za zmarłego Adama Moczulskiego - intencja od lokatorów z ul. Sikorskiego 28 |
Piątek 18 XI - Wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dz. i męcz. |
|
6:30 |
Za zmarłego Adama Sibigę - intencja od lokatorów z ul. Granicznej 57c |
6:30 |
Za zmarłych braci: Henryka, Pawła i Czesława oraz za zmarłą bratową Urszulę |
8:00 |
Za zmarłego Lecha Drapińskiego w 7. rocznicę śmierci |
17:30 |
Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia ze wspomnieniem zmarłych Parafian |
18:00 |
Za wszystkich zmarłych w ostatnim roku Parafian |
18:00 |
Za zmarłych zalecanych |
Sobota 19 XI - Wspomnienie bł. Salomei, zak. |
|
8:00 |
W intencji Męskiej Róży Żywego Różańca |
8:00 |
Za zmarłych rodziców: Marię i Józefa Jonkisz, zmarłych braci: Szczepana, Augustyna, Zygmunta oraz za zmarłą bratową Agnieszkę |
18:00 |
W intencji Grażyny z okazji kolejnej rocznicy urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o opiekę Maryi i dary Ducha Świętego |
Niedziela 20 XI - UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA |
|
8:00 |
Za wszystkich dobrodziejów naszego kościoła |
9:30 |
W intencji Pana Leopolda z okazji 80. rocznicy urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Jubilata (TD) |
11:00 |
Za zmarłą Małgorzatę i Ryszarda Ruda i za zmarłych z rodzin : Ruda i Lapisz |
12:30 |
W intencji Katarzyny z okazji 19 rocznicy urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Bożą opiekę i błogosławieństwo |
14:30 |
Msza święta z udziałem ubogich i bezdomnych sióstr i braci |
16:00 |
Za zmarłych rodziców: Agnieszkę i Wawrzyńca oraz Agnieszkę i Władysława, zmarłą synową Marię i męża Jana |
17:00 |
Nabożeństwo z Jubileuszowym aktem przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana |
19:00 |
Za świętej pamięci Jerzego Bukowieckiego oraz za zmarłych z rodzin: Bukowieckich, Wnuków i Tutaków |