Niedziela 7 VI - UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY |
|
7:30 |
Różaniec w intencji parafii |
8:00 |
Za zmarłą żonę, mamę i babcię Jadwigę Nycz w 9. rocznicę śmierci i za zmarłych z rodzin obu stron |
8:00 |
W intencji Wiktorka Wepsa z okazji 1. rocznicy urodzin o Boże błogosławieństwo i zdrowie |
9:30 |
W intencji Parafian |
11:00 |
Za zmarłego męża i ojca Wacława Gowina w miesiąc po śmierci |
12:30 |
Za zmarłych: Stanisławę w 10. rocznicę śmierci i Augustyna w 30. rocznicę śmierci Dubińskich oraz o zdrowie dla członków rodziny |
16:00 |
Przez wstawiennictwo Matki Bożej w intencji Pani Moniki Kuczyńskiej z okazji 40. urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Solenizantki i całej rodziny |
17:00 |
Adoracja Najświętszego Sakramentu + Litania do NSPJ |
19:00 |
W intencji małżonków: Barbary i Michała z okazji 15. rocznicy ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla małżonków i całej rodziny |
Poniedziałek 8 VI - Wspomnienie św. Jadwigi, królowej |
|
7:00 |
Za przyczyną św. Faustyny Kowalskiej za dusze braci odłączonych, zwłaszcza tych którzy roztrwonili dobra Boga, nadużyli Jego łask, trwając uporczywie w swoich błędach - aby wrócili do jedności z Kościołem |
7:30 |
/KLASZTOR/ Intencja wynagradzająca |
8:00 |
W intencji Pana Jerzego z okazji kolejnej rocznicy urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą Bożą opiekę i zdrowie |
17.00 |
Adoracja Najświętszego Sakramentu + Litania do NSPJ |
18:00 |
W intencji Apolonii z okazji urodzin |
Wtorek 9 VI - Dzień powszedni |
|
7:00 |
Za przyczyną św. Faustyny Kowalskiej za dusze ciche i pokorne i dusze małych dzieci aby były szczególnym upodobaniem Ojca Niebieskiego |
7:30 |
/KLASZTOR/ O Boże błogosławieństwo w rodzinie, opiekę Matki Bożej i potrzebne zdrowie |
8:00 |
Za zmarłych z rodzin Ociepka i Cebula o radość wieczną |
17.00 |
Adoracja Najświętszego Sakramentu + Litania do NSPJ |
18:00 |
Za zmarłych rodziców: Alicję i Wacława Ciechanowicz i za zmarłą ciocię Reginę Kalinowską |
18:00 |
Za zmarłego brata Bogusława |
Środa 10 VI - Wspomnienie bł. Bogumiła, bpa |
|
7:00 |
Za dusze w czyśćcu cierpiące – z ofiar składanych do skarbonki |
7:30 |
/KLASZTOR/ Za zmarłego Franciszka w 3. rocznicę śmierci |
8:00 |
Za zmarłych rodziców: Gertrudę i Wilhelma Froch, Ewę i Teodora Korcz i za zmarłe pokrewieństwo z obu stron |
17.00 |
Adoracja Najświętszego Sakramentu + Litania do NSPJ |
18:00 |
W intencji Pana Tomasza z okazji urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o opiekę i światło Ducha Świętego dla Solenizanta i całej rodziny |
18:00 |
W intencji Pana Tadeusza z okazji 47. rocznicy urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Bożą i dary Ducha Świętego |
Czwartek 11 VI - UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA |
|
8:00 |
/KLASZTOR/ |
8:00 |
W intencji Ewy i Joanny z okazji ich urodzin z podziękowaniem za dar życia, wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o dalszą Bożą opiekę i zdrowie |
Procesja Bożego Ciała I. |
|
9:30 |
|
11:00 |
W intencji Marii i Marcina Runowskich z okazji 15. rocznicy ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla małżonków i ich dzieci: Krzysztofa, Alicji oraz Kingi – w dniu przyjęcia Chrztu św. |
Procesja Bożego Ciała II. |
|
12:30 |
|
16:00 |
Za zmarłą mamę Danutę Rakoczy w 3. rocznicę śmierci i za zmarłego ojca Ryszarda w kolejną rocznicę śmierci |
17:00 |
Adoracja Najświętszego Sakramentu + Litania do NSPJ |
19:00 |
Za zmarłego ojca Luisa Błażeja Apovo i za wszystkich zmarłych z rodziny i na świecie |
Piątek 12 VI - Wspomnienie bł. Józefa Czempiela i Emila Szramka, prezb. i Tow., męcz. |
|
7:00 |
Za przyczyną św. Faustyny Kowalskiej, za dusze które szczególnie wśród wszelkich udręczeń i przeciwności czczą i wysławiają miłosierdzie Boże, aby zajaśniały szczególną jasnością w życiu przyszłym |
7:30 |
/KLASZTOR/ Za zmarłych z rodziny, zmarłych przyjaciół i znajomych |
8:00 |
|
17.00 |
Adoracja Najświętszego Sakramentu + Litania do NSPJ + Procesja Bożego Ciała |
18:00 |
Za zmarłą Teresę Różycką w 1. rocznicę śmierci |
Sobota 13 VI - Wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prezb. i dK |
|
7:30 |
/KLASZTOR/ |
8:00 |
Za zmarłą mamę Zofię Kowierską i za zmarłych z rodziny |
10:30 |
Msza Św. w intencji dzieci przystępujących do I. Komunii św. |
12:00 |
Za zmarłą Teklę Krzyśków w kolejną rocznicę śmierci |
15:30 |
Msza Św. w intencji dzieci przystępujących do I. Komunii św. |
17.00 |
Adoracja Najświętszego Sakramentu + Litania do NSPJ + Procesja Bożego Ciała |
18:00 |
Za zmarłego Marka Ert w 1. rocznicę śmierci |
Niedziela 14 VI - 11 NIEDZIELA ZWYKŁA |
|
7:30 |
Różaniec w intencji parafii |
8:00 |
Za zmarłych rodziców: : Stanisława i Jadwigę Cerekwickich w kolejną rocznicę śmierci i za zmarłych z rodzin Cerekwickich i Filipiak |
8:00 |
/KLASZTOR/ |
9:30 |
W intencji Parafian |
11:00 |
W intencji Pani Zofii z okazji 71. rocznicy urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Wniebowziętej |
12:30 |
W intencji Aldony z okazji 21. rocznicy urodzin |
14:00 |
Msza Św. w intencji dzieci przystępujących do I. Komunii św. |
16:00 |
W intencji małżonków: Marii i Józefa Mazur z okazji 45. rocznicy ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla małżonków i całej rodziny |
17:00 |
Adoracja Najświętszego Sakramentu + Litania do NSPJ + Procesja Bożego Ciała |
19:00 |
Za zmarłego syna Dariusza w 20. rocznicę śmierci |