Ofiarę na Msze św. oraz na utrzymanie naszej parafii można składać na konto:
68 1050 1214 1000 0007 0030 4934
W przypadku ofiary na Mszę św. w tytule prosimy podać imię i nazwisko oraz datę zamówionej Mszy św.

Serdecznie dziękujemy za każde wsparcie modlitewne oraz materialne.

Link do transmisji: https://www.facebook.com/WNMP.Katowice/live/

 

 

Aktualności z Granicznej

Informacje Parafialne Informacje z życia Parafii
Najważniejsze informacje z parafii jak również z życia kościoła lokalnego.
Intencje Intencje Mszalne na nadchodzący tydzień intencje

Ogłoszenia 07.08.2022

Ogłoszenia duszpasterskie

XIX Niedziela zwykła, 07.08.2022 

Ofiary do skarbony składamy dzisiaj na Wydział Teologiczny UŚ.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dzisiaj o godz. 17.00 nieszpory oraz adoracja Najświętszego Sakramentu.

W sobotę przypada dzień Fatimski. Zapraszamy na godz. 17.00 na różaniec i procesję światła.

W niedzielę na godz. 17.00 zapraszamy na tradycyjne nabożeństwo Zaśnięcia Matki Bożej. 

W poniedziałek przypada nasz parafialny odpust. Msze Św. o godz. 8.00, 9.30, 11.00, 12.30, 19.00. Prosimy o przyniesienie ziół i kwiatów do poświęcenia. Naszym odpustowym kaznodzieją będzie ks. Łukasz Stawarz, dyrektor Caritas Archidiecezji Katowickiej. Msza św. odpustowa z procesją o godz. 11.00. Podczas uroczystej sumy zgromadzą się kapłani: ks. Reinhard Schittko, pochodzący z naszej parafii, który będzie obchodzić 55 rocznice święceń kapłańskich i ks. Bernard Jośko. W trakcie tejże Mszy podziękujemy również Matce Bożej za dar posługi ks. Pawła Wróbla w naszej wspólnocie przez ostatni rok.

Wyjątkowo w tym dniu zapraszamy na godz. 16.00 na nieszpory odpustowe połączone z muzycznym uwielbieniem w wykonaniu rodzin naszej parafii. Po nieszporach duszpasterze zapraszają do ogrodu na odpustową kawę. Zacnych gości, w miarę możliwości, prosimy o przyniesienie z sobą daru stołu.  

W niedzielę 21 sierpnia odbędzie się doroczna pielgrzymka kobiet i dziewcząt do Piekar Śląskich. Wyjazd z naszej parafii o godz. 7.30. Powrót po nieszporach, koło godz. 16.00. Koszt przejazdu 30 zł. Zapisy w zakrystii i kancelarii.

Bóg zapłać za dzisiejszy dar materialny. Za tydzień będzie ofiara na potrzeby naszej parafii. 

Polecamy „Gościa Niedzielnego” „Miłujcie się” i „Tygodnik” oraz wakacyjny numer naszego parafialnego „Pielgrzyma”.

Intencje 14.08.2022
Intencje 07.08.2022