Ofiarę na Msze św. oraz na utrzymanie naszej parafii można składać na konto:
68 1050 1214 1000 0007 0030 4934
W przypadku ofiary na Mszę św. w tytule prosimy podać imię i nazwisko oraz datę zamówionej Mszy św.
Serdecznie dziękujemy za każde wsparcie modlitewne oraz materialne.
Link do transmisji: https://www.facebook.com/WNMP.Katowice/live/
Plan kolędy – styczeń 2018
2.01. |
Wtorek |
Graniczna 61 (1-5) |
|
|
Graniczna 61 (6-10) |
|
|
Graniczna 61a (1-5) |
3.01. |
Środa |
Graniczna 61a (6-10) |
|
|
Graniczna 61b (1-5) |
|
|
Graniczna 61b (6-10) |
4.01. |
Czwartek |
Graniczna 61c (1-5) |
|
|
Graniczna 61c (6-10) |
|
|
Graniczna 63 (od dołu) |
5.01. |
Piątek |
Graniczna 63a (od dołu) |
|
|
Graniczna 63b, 63c (od dołu) |
|
|
Sikorskiego 10 (1-5) |
6.01. |
Sobota |
Sikorskiego 10 (6-10) |
|
|
Sikorskiego 12 (1-5) |
|
|
Sikorskiego 12 (6-10) |
7.01. |
Niedziela |
Sikorskiego 14 (1-5) |
|
|
Sikorskiego 14 (6-10) |
|
|
Sikorskiego 16 (1-5) |
|
|
Sikorskiego 16 (6-10) |
8.01. |
Poniedziałek |
Sikorskiego 18 (1-5) |
|
|
Sikorskiego 18 (6-10) |
|
|
Sikorskiego 20 (1-5) |
9.01. |
Wtorek |
Sikorskiego 20 (6-10) |
|
|
Sikorskiego 22 (1-5) |
|
|
Sikorskiego 22 (6-10) |
10.01. |
Środa |
Sikorskiego 24 (1-5) |
|
|
Sikorskiego 24 (6-10) |
|
|
Sikorskiego 26 (1-5) |
11.01. |
Czwartek |
Sikorskiego 26 (6-10) |
|
|
Sikorskiego 28 (1-5) |
|
|
Sikorskiego 28 (6-10) |
12.01. |
Piątek |
Sikorskiego 30 (1-5) |
|
|
Sikorskiego 30 (6-10) |
|
|
Sikorskiego 32 (1-5) |
13.01. |
Sobota |
Sikorskiego 32 (6-10) |
|
|
Sikorskiego 34 (1-5) |
|
|
Sikorskiego 34 (6-10) |
|
|
Sikorskiego 36 (1-5) |
14.01. |
Niedziela |
Sikorskiego 36 (6-10) |
|
|
Sikorskiego 38 (1-5) |
|
|
Sikorskiego 38 (6-10) |
|
|
Sikorskiego 40 (1-5) |
|
|
Pułaskiego 17,19 |
15.01. |
Poniedziałek |
Sikorskiego 40 (6-10) |
|
|
Sikorskiego 42 (1-5) |
|
|
Sikorskiego 42 (6-10) |
16.01. |
Wtorek |
Sikorskiego 44 (1-5) |
|
|
Sikorskiego 44 (6-10) |
|
|
Sikorskiego 45ab |
|
|
Sikorskiego 45cd |
17.01. |
Środa |
Pułaskiego 24-38 |
|
|
Paderewskiego 47-77a |
|
|
Paderewskiego 79-87a |
18.01. |
Czwartek |
św. Jacka 1-12, św. Brata Alberta 1-4 |
|
|
Krasińskiego 2-11 |
|
|
Krasińskiego 14 fh |
19.01. |
Piątek |
Krasińskiego 14 ek |
|
|
Krasińskiego 12, 14 dj |
|
|
Krasińskiego 14 bg |
20.01. |
Sobota |
Krasińskiego 14 ci |
|
|
Krasińskiego 20, 20a, 20b |
|
|
Krasińskiego 24 (1-25) |
|
|
Krasińskiego 24 (26-56) |
21.01. |
Niedziela |
Krasińskiego 26 (1-24), 28 (1-27) |
|
|
Pułaskiego 27ab |
|
|
Kolęda dodatkowa |
|
|
Kolęda dodatkowa |
22.01. |
Poniedziałek |
ks. Skowrońskiego 2, 2a |
|
|
ks. Skowrońskiego 4, 6, 6a, 8 |
23.01. |
Wtorek |
ks. Skowrońskiego 3, 3a |
|
|
ks. Skowrońskiego 10, Równoległa 2-3, Krahelskiej 1-11 |
|
|
Równoległa 4,5,6,9,10 |
24.01. |
Środa |
Równoległa 7 |
|
|
Paderewskiego 7-17, 10-16 |
|
|
Floriana 8-22 |
25.01. |
Czwartek |
Graniczna 19 (1-45), 25 abc |
|
|
Graniczna 17a, 17c |
|
|
Warszawska 71, Dudy-Gracza 2 i 4 oraz Graniczna 8,11,13 |
Kolęda w soboty i niedziele od godz. 15.00, w dni robocze od godz. 16.00.
W tym roku kolejność odwiedzin od numerów najniższych do najwyższych.