Transmisje video Mszy św. na stronie FB:
https://www.facebook.com/WNMP.Katowice/live/

Niedziela - 11:00

I Komunia św. w naszej parafii w czasie pandemii.
Kliknj, żeby zobaczyć szczegóły oraz wolne terminy.

 

Ofiarę na Msze św. oraz na utrzymanie naszej parafii można składać na konto:
68 1050 1214 1000 0007 0030 4934
W przypadku ofiary na Mszę św. w tytule prosimy podać imię i nazwisko oraz datę zamówionej Mszy św.

Serdecznie dziękujemy za każde wsparcie modlitewne oraz materialne.

 

 

Aktualności z Granicznej

Informacje Parafialne Informacje z życia Parafii
Najważniejsze informacje z parafii jak również z życia kościoła lokalnego.
Intencje Intencje Mszalne na nadchodzący tydzień intencje

Akademia Kobiecości w Szkole Maryi

Akademia Kobiecości: w Szkole Maryi zaprasza na  najbliższe spotkanie 29 października. Gościem będzie ks. dr hab .Grzegorz Polok - autor książki "Rozwinąć skrzydła". Wśród wielu pełnionych funkcji ks. Grzegorz Polok zajmuje się również zagadnieniami związanymi z terapią dorosłych dzieci z rodzin dysfunkcyjnych. Początek o godz. 18.00 Eucharystią w kaplicy Sióstr Maryi Niepokalanej przy ul. Krasińskiego 21, o godz. 19.00 konferencja  nt. 'O trzech pewnych „rzeczach” w naszym życiu czyli jak przeszłość wpływa na nas dziś'.

W ramach Akademii Kobiecości: w szkole Maryi zapraszamy także na wyjazd do Brennej Leśnicy, gdzie konferencje - warsztaty poprowadzi pani psycholog Maria Rabsztyn. Termin wyjazdu: 15 -17 listopada. Miejsce: Brenna Leśnica Dom Sióstr Maryi Niepokalanej. Rozpoczęcie w piątek o 18.00, zakończenie w niedzielę o 15.00. Temat: Czy jestem kapitanem tonącego okrętu? W co wyposażyła mnie rodzina i z czym weszłam w dorosłe życie? Zapisy drogą e-mailową: kamilafalinska@gmail.com

Intencje Mszy świętych 27.10.2019
Intencje Mszy świętych 20.10.2019