Niedziela 6 III - 4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU |
8:00 |
Do Opatrzności Bożej o pomyślny przebieg ciąży i szczęśliwe rozwiązanie dla Anny |
9:30 |
W intencji Parafian |
9:30 |
Dziękczynna w intencji Agaty w 10. rocznicę urodzin, z podziękowaniem za dar życia i wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej Wniebowziętej dla Solenizantki i jej rodziców |
11:00 |
Dziękczynno-błagalna w intencji Tadeusza Mazepy z okazji 80. rocznicy urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie (TD) |
12:30 |
Do Miłosierdzia Bożego o łaskę nieba dla zmarłych rodziców: Zofii i Henryka i zmarłych z rodziny |
14:30 |
Msza święta z udziałem ubogich i bezdomnych sióstr i braci |
16:00 |
Za zmarłą mamę Janinę Krajewską, zmarłego brata Jerzego, ojca Zygmunta, ciocie: Eugenię i Helenę i dziadków |
17:00 |
Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym |
19:00 |
Za zmarłych rodziców: Marię w 2. rocznicę śmierci i Jerzego Hońskich |
Poniedziałek 7 III - Dzień powszedni |
6:30 |
Za zmarłą żonę Magdalenę Zielińską w 14. rocznicę śmierci |
8:00 |
Za zmarłych rodziców: Zofię i Michała Kopciów i za zmarłych z rodziny |
8:30 |
Nabożeństwo do św. Józefa |
18:00 |
Dziękczynna w intencji Teresy z okazji urodzin, z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o dalszą Bożą i Matki Bożej Wniebowziętej opiekę oraz o zdrowie, a dla zmarłych rodziców: Zofii i Antoniego o radość wieczną |
18:30 |
Nabożeństwo do św. Józefa |
Wtorek 8 III - Dzień powszedni |
6:30 |
Za zmarłych rodziców: Stanisławę i Czesława Rataj |
8:00 |
Za zmarłego ojca Andrzeja w kolejną rocznicę śmierci, teścia Augustyna, zmarłych dziadków i rodzeństwo z rodzin obu stron |
8:30 |
Nabożeństwo do św. Michała Archanioła |
18:00 |
Za zmarłych: Emilię i Aleksandra Okoń, zmarłych rodziców z obu stron i za zmarłą Annę Krzyżowską |
18:00 |
Za zmarłego Józefa Herba w miesiąc po śmierci - intencja od sąsiadów z ul. Granicznej 61c |
18:30 |
Nabożeństwo do św. Michała Archanioła |
Środa 9 III - Dzień powszedni |
6:30 |
Za zmarłych rodziców: Marię i Józefa Jaremowicz w kolejną rocznicę śmierci |
8:00 |
Za zmarłą Janinę Zasuń i za zmarłych z rodziny Zasuń |
18:00 |
Za zmarłego Franciszka Iwaniuk w 37. rocznicę śmierci, za jego zmarłych rodziców i rodzeństwo |
18:00 |
Za zmarłego syna Grzegorz, synową Małgorzatę i Kazimierza Pawlaków |
18:30 |
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy |
Czwartek 10 III - Dzień powszedni |
6:30 |
Dziękczynna w intencji Eryka z okazji 19. rocznicy urodzin, z prośbą o zdrowie, dary Ducha Świętego i rozeznanie drogi życiowej |
8:00 |
Za zmarłych rodziców: Tadeusza i Józefę Rypalskich oraz za zmarłe pokrewieństwo z obu stron |
18:00 |
Za zmarłą Marię Szpiech w 1. rocznicę śmierci |
18:00 |
Za zmarłego męża Kazimierza w 19. rocznicę śmierci, zmarłych braci: Kazimierza i Henryka, za zmarłą Jutę Małek i za zmarłych z rodzin obu stron |
Piątek 11 III - Dzień powszedni |
6:30 |
Za zmarłą Marię Tomczok - intencja od zakładu pogrzebowego ABIASZ |
8:00 |
Za zmarłych z rodzin: Dolny, Syncerz, Cieniecki, Murawski i Klęczar |
8:30 |
Droga krzyżowa |
17:15 |
Droga krzyżowa |
18:00 |
Za zmarłych rodziców: Kazimierę i Stanisława Złotnik i za zmarłą siostrę Marię Janicką |
18:00 |
Za zmarłą mamę Barbarę Materek w 7. rocznicę śmierci i za jej zmarłych rodziców: Janinę i Walentego |
Sobota 12 III - Dzień powszedni |
8:00 |
Za zmarłą mamę Marię Teper w pół roku po śmierci i za zmarłych: Ludwikę i Waleriana Suchorskich |
8:00 |
Za zmarłych rodziców: Michała i Rozalię Białas, zmarłą żonę Krystynę, brata Ernesta, siostrę Annę, szwagra Roberta i zmarłych dziadków |
18:00 |
Za zmarłą mamę Zofię Wywiał w 20. rocznicę śmierci, zmarłego ojca Jana i brata Ryszarda |
Niedziela 13 III - 5 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU |
8:00 |
W intencji Krystyny i Henryka z prośbśą o Boże błogosławieństwo dla nich i rodziny na dalsze lata |
9:30 |
Za zmarłych z rodziny Cofała: Helenę, Roberta, Huberta i Gintera, za zmarłych z rodziny Sogała: Józefa, Gerarda i Ewalda, zmarłych rodziców i za zmarłą Zuzannę Odrobińską |
11:00 |
Dziękczynno-błagalna w intencji Krystyny z okazji 80. rocznicy urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Wniebowziętej dla Solenizantki i całej rodziny (TD) |
12:30 |
W intencji dzieci przyjmujących sakrament chrztu świętego: Tamary Barbary Gołębiewskiej, Oskara Stanisława Halarewicza, Michała Pytel i Stanisława Tomasza Szozdy oraz dzieci rocznych: Hugo Aleksandra Muchy i Igora Jeziorskiego, ich rodziców i chrzestnych |
14:30 |
Msza święta z udziałem ubogich i bezdomnych sióstr i braci |
16:00 |
Za zmarłego męża Jerzego Głowa we wspomnienie urodzin |
17:00 |
Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym |
19:00 |
Dziękczynno-błagalna w intencji Kamila w 18. rocznicę urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą Bożą opiekę. |